Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Łokacz Mały - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Pęckowo

Pęckowo(Łokacz Mały + 8 km)

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam połowę domu po remoncie gotowy do zamieszkania 2pokoje łazienka kuchnia nowy dach garaż agd 3 letnie kuchnia na wymiar .Ładny ogród z altaną Meble na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Jaglice

Jaglice(Łokacz Mały + 24 km)

312 400 zł80 m² 3 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z ofertą domu modułowego posadowionego na działce budowlanej w cichej i spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stare Kurowo

Stare Kurowo(Łokacz Mały + 24 km)

320 000 zł110 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Uwaga nowa dużo niższa cena.Oferujemy na sprzedaż uroczy dom na wsi, położony w malowniczej i spokojnej okolicy. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zielonowo

Zielonowo(Łokacz Mały + 21 km)

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 449 m²

Zielonowo (gm. Wieleń) gotowe siedlisko / agroturystyka W lesie. Są miejsca, które się buduje. I są takie, które powstają naturalnie przez lata, ludzi i emocje. Ta nieruchomość należy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Człopa

Człopa(Łokacz Mały + 23 km)

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:59 100 m²

Gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni położone wśród pól i lasów na dużej 5,91ha działce Nieruchomość z lasem graniczącym z Drawieńskim Parkiem Narodowym. Do najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bagniewo

Bagniewo(Łokacz Mały + 23 km)

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 706 m²

Jeśli szukasz domu gdzieś na uboczu ale jednocześnie z szybkim dojazdem do większych miejscowości to nie szukaj dalej bo właśnie znalazłeś/-aś! Piękny dom wg projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Drezdenko

Drezdenko(Łokacz Mały + 14 km)

650 000 zł155 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Okolice Drezdenka - 13 km. W ofercie do sprzedaży przepięknie położony wolno stojący dom poniemiecki z drugim budynkiem wolno stojącym z cegły na działce - garaż i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Słonów

Słonów(Łokacz Mały + 17 km)

429 000 zł81 m² 5 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 553 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Zachęcam jednocześnie do składania ofert i zapytań. Cena do rozsądnej negocjacji. Bartosz Kukliński Specjalista ds.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Słonów

Słonów(Łokacz Mały + 17 km)

519 000 zł110 m² 4 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny bliźniak w Dobiegniewie oaza spokoju w sercu natury stan deweloperski | 5 pokoi | działka 600 m Obecnie nieruchomość w stanie deweloperskim, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Klesno

Klesno(Łokacz Mały + 16 km)

229 000 zł85 m² 2 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Uwaga nowa niższa cena.Przedmiotem sprzedaży jest dom wymagający remontu , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Klesno w gminie Drezdenko w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Łokacz Mały

Łokacz Mały,wielkopolskie

420 000 zł102 m² 4 103,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Oferta zarezerwowana przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Łokacz Mały,wielkopolskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²